Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Lāčplēša dienas pasākumi Dagdā


Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV “Dagda” audzēkņi 10.novembrī aktīvi piedalījās konkursā “Trīs vīri laivā”, kura idejas iniciatore- audzināšanas daļas vadītāja Aina Bluka kopā ar skolas pašpārvaldi, deva iespēju audzēkņiem pašapliecināties, parādīt savas zināšanas, spēku, veiklību, izdomu, kā arī parādīt sevi ne tikai ikdienas dzīvē, bet arī ekstremālās situācijās.

Pasākumu ievadīja skolas pašpārvaldes aktīvistu nelielais ieskats Lāčplēša dienas vēsturē.

 Dažādas aktivitātes nomainīja viena otru: gan sporta aktivitātes, gan erudīcijas, radošie un matemātiskie uzdevumi, gan praktiskie uzdevumi.

Konkursā par uzvaru cīnījās 7 komandas. Katra komanda pieteica sevi ar interesantu vizītkarti – prezentāciju. Interesantie konkursi par mūsu Latvijas pilsētām, to ģerboņiem lika padomāt arī līdzjutējiem, vai viņi arī zina šo informāciju. Īpaši aizraujoši bija konkursi “Pūtējs” un “Skrūvgriezējs”, šoreiz neiztika arī bez kartupeļu tīrīšanas un bizīšu pīšanas konkursa.

Žūrija, skolotāji Grigorijs Potapovs un Ināra Arcimoviča, skolas pašpārvaldes aktīviste Iveta Vigule, aktīvi sekoja un vērtēja komandu sniegumu visos 11 konkursos.

 Godalgotās vietas ieguva :

Komanda “Patrioti” – 1.vieta,  komanda “Vēsturiskie patrioti” – 2.vieta, komanda “Metinātāji”- 3.vieta.

Pēcpusdienā IPĪV “Dagda” audzēkņi kopā ar Dagdas vidusskolas audzēkņiem un Dagdas novada iedzīvotājiem piedalījās Lāpu gājienā, lai godinātu tos, kas cīnījās un atdeva savu dzīvību par Latvijas brīvību. Pie pieminekļa “Sērojošā māte” klātesošie nolika svecītes, pēc tradīcijas jaunie jaunsargi nodeva svinīgo zvērestu. Ir patiess prieks, ka starp jaunsargiem ir arī mūsu tehnikuma audzēkņi.

Fotogalerija

Lai katram no mums labām un gaišām domām piepildīts Latvijas dzimšanas dienas gaidīšanas laiks!

Rakstu sagatavoja  skolotāja Ārija Šumeiko

« atpakaļ