Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Eiropas valodu dienas pasākumi

  26.septembrī Daugavpils Būvniecības tehnikuma IPĪV “Dagda” notika Eiropas valodu dienai veltīts pasākums, kā arī tehnikuma bibliotēkā audzēkņi varēja iepazīties ar tematisko izstādi “Labie vārdi Eiropas valodās”. Līdz ar starptautisko sakaru attīstību izglītotam cilvēkam arvien vairāk jāievēro etiķetes normas ne tikai savā valstī, bet arī ikvienā citā valstī, kur varētu nokļūt.
1.-3.kursu audzēkņi noskatījās prezentāciju angļu valodā “Europen Day of Languages”, kā arī aktīvi iesaistījās viktorīnā par Eiropas valodām. Dalībai viktorīnā tika pieteiktas 4 komandas. Žūrija vērtēja gan individuālo sniegumu, gan komandu kopējos rezultātus. Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, audzēkņiem bija iespēja pārbaudīt savas prasmes un iemaņas ātrrunas vingrinājumos, kurus bija sagatavojusi angļu valodas skolotāja Nataļja Lukaševiča.
Par 1.vietu ieguvējām individuālajā sniegumā kļuva D-ES-17.grupas audzēknes Diāna Peipiņa un Paļina Adeleviča, 2.vietu draudzīgi dalīja 5 audzēkņi: Līga Medvecka ( D-ES-17), Jānis Prosolovs un Anna Novaka ( D-ES-16), Iveta Vigule un Margarita Ņikitina (D-ES-15).  Spraiga intelektuālā cīņa norisinājās starp komandām. Godalgoto 1.vietu ieguva 1. kursa Ēdināšanas pakalpojumu speciālistu komanda, 2.vietu - 2.kursa Ēdināšanas pakalpojumu speciālistu komanda, 3.vietu - 3.kursa kursa Ēdināšanas pakalpojumu speciālistu komanda. 1.kursa Apdares darbu tehniķi saņēma pateicību par dalību viktorīnā. Audzēkņi papildināja savas zināšanas par Eiropas valodu daudzveidību, pilnveidoja savas angļu valodas zināšanas.

Fotogalerija

 

Sagatavoja: skolotāja Ārija Šumeiko

« atpakaļ