Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Izlaidums 2021.2022.m.g.

06.07.2022
   

Izlaidums IPĪV “Dagda”

 

Šī gada 29. jūnijā mūsu pilsētā mākoņi bija tik balti, saule tik karsta, peonijas un lilijas tik smaržīgas, jo atkal bija klāt svinīgs brīdis – izlaidums. Izlaidums ir viens no skaistākajiem notikumiem cilvēka dzīvē.

Šie svētki absolventiem, bija kā pietura, kurā padomāt par to, cik garš ceļa posms jau veikts un par to, cik daudz iespēju vēl ir priekšā. Šogad IPĪV „Dagda” mācību iestādi absolvēja 76 audzēkņi. To vidū bija pavāri, automehāniķi, apdares darbu strādnieki, apdares darbu tehniķi un konditora palīgi.

Savā uzrunā Daugavpils būvniecības tehnikuma direktore Ināra Ostrovska vēlēja izvirzīt gan tuvākus, gan tālākus mērķus, kā arī novēlēja sasniegt tos. Sirsnīgus vārdus teica arī Daugavpils būvniecības tehnikuma Izglītības programmu īstenošanas vietas “Dagda” vadītāja Aina Bluka.

Izlaidumu ar savu klātbūtni pagodināja Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Sandis Riekstiņš, kā arī tika nodots apsveikums no Latvijas Republikas 13. Saeimas deputātes Janīnas Kursītes.

Ar skumjām un ar prieku absolventus sveica grupas audzinātāji Vera Sapego, Teresa Jevstrahina, Aina Bluka, Anita Brice, kuri ik dienu šajā mācību laikā bija līdzās.

Audzēkņi izsaka sirsnīgu pateicību skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem, vecākiem, grupas audzinātājiem, mācību iestādes vadībai par zināšanām, par atbalstu un vēl mācību iestādei ilgu mūžu, radošus pedagogus, zinātkārus audzēkņus.  

„Priekšā ir silta vasara. Skolotāji, vēlam Jums labi atpūsties un 1. septembrī sagaidīt jaunus, atraktīvus un motivētus audzēkņus! Paldies par skaisti organizētu izlaidumu!” 2021./2022. m.g. absolventi

 

Sagatavoja: D4-09 Laura Mizāne

Fotogalerija

Video

« atpakaļ