Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

PAVASARA GAIDĪŠANAS SVĒTKI

17.02.2022
 

Dienas kļūst garākas, bet naktis īsākas un saule jūtami spīd spožāk. Termometra stabiņš pakāpies jau nedaudz virs nulles, bet sniega vēl daudz. Ziema šogad bagāta ar sniegu un netaisās atkāpties, tomēr Meteņi, kurus atzīmējām DBT IPĪV “Dagda” pagalmā mums atgādina, ka pavasaris tuvojas.

Tehnikuma pagalmā sapulcējās čigāni, lācis un citi zvēri. Maskotie ļaudis bija skaļi un jautri, trokšņoja un dancoja, kā jau parasti notiek Meteņos. Audzēkņi un pedagogi tika iesaistīti dažādas aktivitātēs, proti, vizināšanās uz slotas, ragaviņu braukšanas sacensībās, pankūku stafetē, cīņā ar salmu maisiem, virves vilkšanā un citās jautrībās. Kopā jautri un aktīvi darbojoties, pienāca laiks nedarbu dedzināšanai, kad iekurtajā ugunskurā sadedzinājām Ziemu, salmus un nedarbus.

Meteņdienas izdarības noslēdzās ar grupas D3-09 un skolotājas Ainas Jakoveles izcepto pankūku ēšanu un Latgales pļavās savākto zālīšu tējas baudīšanu.

Tā tika ieskandināta pavasara tuvošanās IPĪV “Dagda”! Paldies visiem, kas organizēja un svinēja svētkus, īpaši grupas D3-09 audzēkņiem - Sanitai, Valentīnai, Angelīnai, Maksimam, Leonardai, Eliānai. 

Lai katram laba veselība un priecīgs noskaņojums, sagaidot pavasari!


Fotogalerija 

Sagatavoja:

D3-09 grupas audzinātāja Anita Brice


« atpakaļ