Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Karjeras ceļš, kas iedvesmo – tikšanās ar viesu mājas "Karina Home" īpašnieci

11.10.2021
 

11.oktobrī „Karjeras nedēļas 2021” ietvaros Daugavpils būvniecības tehnikuma IPĪV “Dagda” izglītības programmas “Ēdināšanas pakalpojumi” izglītojamie tikās ar nozares pārstāvi – viesu mājas “Karina Home” īpašnieci Karinu Stivriņu.

Karina Stivriņa ir spilgta, daudzpusīga un harizmātiska personība, kura ir piepildījusi savu sapni – tepat, Latgalē, vērusi vaļā savu viesu māju “Karina Home”. Kā viņa pati saka: “Vieta, kur sastopas gars ar garu, cilvēks ar cilvēku, valoda ar valodu, ezers savienojas ar ezeru, pļava mijas ar mežu.”

Uzņēmēja pastāstīja jauniešiem par to, cik ilgs bija ceļš no ieceres līdz sapņa piepildījumam, kā arī par to, ka nemitīgi ir jāapgūst dažādas prasmes, jāstudē, jāpilnveidojas un visam ir nepieciešams laiks, nekas nenotiek uzreiz. No tā nav jābaidās.

Tika runāts par visu: par stilu, vienkāršību, mīlestību, sirsnību, kvalitāti un brīvību, lietām, kas raksturo šo vietu, viesmīlības un ēdināšanas jomu kopumā un kas ir tik svarīgas mūsdienās.

Viņi uzzināja, kādus pakalpojumus un kā sniedz viesu māja “Karina Home”. Jāatzīmē, ka ēdienkarte ir tapusi sadarbībā ar Latvijā pazīstamo pavāru Tomasu Godiņu. Karinas prezentācijā varējām pat sajust gardo kūku garšu.

Jaunieši uzdeva dažādus jautājumus: vai ir viegli uzsākt savu biznesu, vai ir brīvais laiks, vai varētu iziet praksi viņas vadītajā viesu mājā, kas ir viņas iedvesmas un neizsīkstošās enerģijas avoti?

K.Stivriņas dzīves moto: “Kad kaut ko dari ar sirdi un dvēseli, tas nevar neizdoties un neuzrunāt”. Arī jauniešiem uzņēmīgā un darbīgā un dziedošā Karina ieteica sekot saviem sapņiem, mēgināt, uzdrīkstēties darīt to, ko vēlas sirds, kā arī par prakses vietu izvēlēties viesu māju “Karina Home”.

Pateicamies Karinai Stivriņai par interesanto un saturīgo tikšanos ar topošajiem pavāriem!

 

Fotogalerija
 

Sagatavoja:

Ārija Šumeiko,

pedagogs karjeras konsultants

« atpakaļ