Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Dagdas jauniešu komanda diskusiju ciklā Rēzeknē

07.10.2020
  Dagdas jauniešu komanda diskusiju ciklā Rēzeknē

 

7.oktobrī Rēzeknē Latgales vēstniecībā GORS norisinājās diskusiju cikla „Ar Eiropys tvierīni Latgolā” otrais pasākums ,,Jauniešu līdzdalība un starptautiskā sadarbība”, kurā piedalījās arī mūsu  tehnikuma IPĪV ”Dagda” audzēkņi: Diāna Peipiņa, Paļina Adeļeviča, Ineta Bārtule un Raitis Šukelis. Kopā pasākumā piedalījās 21 komanda no 9 Latgales pašvaldībām.

Pasākuma laikā tika izrunāti jautājumi par jauniešu līdzdalības nozīmi gan vietējā līmeņa jautājumu risināšanā, gan valsts un starptautiskajā līmenī. Īpaša uzmanība tika pievērsta starptautiskās sadarbības projektiem un programmām, kas sniedz jauniešiem iespēju piedalīties jauniešu apmaiņas projektos par sev svarīgām tēmām, doties brīvprātīgajā darbā un gūt darba pieredzi, kā arī pārņemt citu valstu organizāciju pieredzi dažādu jomu projektu un aktivitāšu īstenošanā. Pasākuma laikā mēs  kopā ar viedokļu līderiem un ekspertiem piedalījāmies  diskusijā, ieguvām jaunas zināšanas un pilnveidojām  prasmes, kā arī  izstrādājām  un prezentējām savu projektu ,,Romu jauniešu  integrācija sabiedrībā".

Paldies biedrībai “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) un visiem pasākuma organizatoriem par iespēju piedalīties un izglītoties! Kā arī paldies mūsu tehnikuma skolotājai Inesei Plesņai, kas mūs iesaistīja šajā pasākumā.

 

DBT IPĪV „Dagda” audzēkne Diāna Peipiņa

Fotogalerija« atpakaļ