Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Zinību diena!

26.08.2019
   

Zinību diena IPĪV “Dagda”

Jūnijā šķita – brīvdienas tik garas, tik daudz un nekad nebeigsies, bet, skat, visdažādākie rudens vēstneši jau klāt!  Vasara savu karsti ziedošu elpu sāk atvēsināt, kad dārzā asteres, gladiolas un lielziedu dālijas sacenšas savā daudzveidībā, kad lēni bez steigas nokrīt pa dzeltenai lapai, sāk rudenīgi smaržot, nāk septembris – ražas mēnesis, atvasaru solīdams, tad ar krāsainiem puķu klēpjiem nāk Zinību diena - jaunā mācību gada sākums. O. Vācietis ir teicis, ka 1. septembris – tas ir mazais Jaunais gads! Skolotāji un audzēkņi gadus skaita ar rudeni. Audzēkņi daudz laika pavadījuši kopā ar ģimeni, paciemojušies pie vecvecākiem un draugiem. Šogad IPĪV “Dagda” kolektīvam pievienojas 100 pirmkursnieki.

 DBT  IPĪV “Dagda”  Zinību diena sākās ar svinīgo pasākumu. Skaistus vārdus un novēlējumus audzēkņiem, skolotājiem, vecākiem teica Dagdas novada Domes priekšsēdētājs Aivars Trūlis un IPĪV “Dagda” vadītāja p.i. Tatjan Ņukša. Nelielu apsveikumu bija sagatavojuši D2-09 grupas audzēkņi un tehnikuma pašpārvalde. Pēc svinīgas līnijas visi audzēkņi devās uz 2019./2020 m.g. pirmo audzināšanas stundu.

Lai visiem audzēkņiem un skolotājiem labi nodomi, saulains ceļš visa mācību gada garumā! Lai dvēseliski bagāts, enerģijas pārpilns mācību gads visiem mums!

 

IPĪV “Dagda” izglītojamo pašpārvaldeFotogalerija

« atpakaļ