Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Dagda \ Jaunumi

Karjeras izglītības pasākums „Iepazīsti nozari!”

17.04.2019
 

17. aprīlī, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros IPĪV „Dagda” izglītības programmas Interjera dizains 1. kursa audzēkņi piedalījās pasākumā „Iepazīsti nozari!”, kura ietvaros notika brauciens uz Rēzekni.

Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā "Zeimuļs" audzēkņiem bija iespēja uzzināt par tā būvniecības procesu, interjeru un vizuālo tēlu, pilnveidojot savas profesionālās zināšanas par interjeru un tā veidošanu.

Audzēkņiem bija iespēja iepazīties ar mācību iespējām Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiālē. Uzzināt vairāk par studiju procesu, iestājpārbaudījumiem, mācību vidi, apskatīt šī gada absolventu veidotos diplomdarbus. Turpinot iepazīt tālākizglītības iespējas, tika apmeklēta arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, kur vairāk tika izpētīta piedāvātā studiju virziena “Mākslas” programmas – interjera dizains un vides dizains, kā arī tika apmeklēts inženierzinātņu fakultātes jaunais, industriālajā dizainā veidotais, korpuss, lai iepazītu izveidoto interjeru.

Lai iedvesmotos jauniem darbiem un bagātinātu zināšanas mākslas jomā un nozarē, tika apmeklēta Latvijas mākslas akadēmijas rīkotā izstāde Latgales Kultūrvēstures muzejā “Dzīres”.

Sagatavoja PKK Linda Pūdāne

    

   

« atpakaļ