LV EN
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
dbt.lv

Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Mentorings jauniešu uzņēmējdarbības atbalstam BONUS LT-LV

  Šī gada 21.septembrī Daugavpils Būvniecības tehnikumā grupas 2-03 izglītojamie tiešsaitē piedalījās video konferencē, kuru projekta “Mentorings jauniešu uzņēmējdarbības atbalstam BONUS LT-LV” ietvaros organizēja Daugavpils Universitāte un Kauņas Tehnoloģiju universitāte.

Projekta mērķis – veicināt uzņēmējdarbību un jauniešu radītu uzņēmumu veidošanos Lietuvas pierobežas un Latvijas reģionos.

Ļoti plašu informāciju izklāstīja abu projektā iesaistīto valstu partneri par šī projekta ieguvumiem, kā arī jauniešu motivācijas veicināšanas nepieciešamību. Labprāt izglītojamie uzdeva arī jautājumus par interesējošo biznesa problēmu. Visvairāk interesi izraisīja jauniešus biznesa veiksmes stāstu piemēri, ar kuriem labprāt savā pieredzē dalījās uzņēmēji gan no Latvijas, gan no Lietuvas. Ļoti daudz tika uzdoti jautājumi Daugavpils uzņēmējam Janam Rimvidam-Micķevičam “EU Trader” uzņēmuma īpašniekam. Kā svarīgāko viņš atzīmēja – pats galvenais noticēt savai idejai un arī “sišanās” pret aizslēgtām durvīm norūda...

Ilgtermiņā jauniešiem ir iespēja uzsākt savu uzņēmējdarbību reģionā. Tiks piedāvātas mentoringu konsultācijas finanšu, vadības, mārketinga un citās jomās.

Lai veicas!

Sagatavoja: ekonomikas skolotāja Ilona Kuņicka
« atpakaļ