LV
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
dbt.lv
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Ziemassvētku pasākums

 

Noslēdzot 2016./2017.mācību gada pirmo pusgadu PIKC Daugavpils Būvniecības tehnikumā 15.decembrī notika Ziemassvētku pasākums. Pasākumā svētku gaisotni uzbūra Ziemassvētku vecītis un sniegbaltīte, kas ieradās tehnikumā, lai sveiktu centīgākos un čaklākos izglītojamos.
Tika apbalvoti labākie izglītojamie, pasniegti atzinības un pateicības raksti, kā arī pateicības izglītojamo vecākiem. Ziemassvētku vecītis bija gandarīts par izglītojamo sasniegumiem profesionālajā izglītībā un aktīvu dalību tehnikuma sabiedriskajā dzīvē.
Patīkamu priekšnesumu sniedza tehnikuma vokālais ansamblis “Celtnieks”, kas klātesošos iepriecināja ar jaukajām Ziemassvētku dziesmām. Īpašus aplausus no klātesošajiem saņēma solists Oskars Grigorjevs par Lūisa Armstronga dziesmu What A Wonderful World.
Tehnikuma pašpārvalde demonstrēja video ar apsveikumiem un novēlējumiem Ziemassvētkos un Jaunajā 2017.gadā, ko sniedza tehnikuma nodaļu izglītojamie. Noslēgumā izglītojamie, skolotāji kopā ar sniegbaltīti un Ziemassvētku vecīti veidoja kopīgo foto.

Fotogalerija

Lai visiem silti un ģimeniski Ziemassvētki un panākumiem bagāts Jaunais 2017.gads!

« atpakaļ