Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Noticis vebinārs par prasmju apguves programmu DBT

30.03.2022
 
30.03.2022. notika Facebook tiešraides vebinārs skolēniem, vecākiem, pedagogiem, uzņēmējiem par prasmju apguves programmas izveidošanu kopā Daugavpils būvniecības tehnikumu.

Pasākuma vadītāja, Daugavpils būvniecības tehnikuma direktores vietniece attīstības un inovāciju jomā Oksana Soročina, tiešraides vērotājus iepazīstināja ar tehnikumu, piedāvātajām izglītības programmām un dažādām mācību, pilnveides un attīstības iespējām. Apskatot galveno vebināra tēmu „prasmes” tika izklāstīts kādi ir to veidi, pieprasījums un balstoties uz tā - kādas būs izglītības tendences tuvāko 10 gadu laikā. Tika ieskicētas prasmju tendences tuvāko 10 gadu laikā, kas ir klausīšanās, līdzjūtība, jaunu ideju ģenerēšana, komandas darba un vadības prasmes. Ieskicējot izglītības tendences tika izcelta doma, ka klasiskā izglītība mainīs savu formu, tās saturs tiks digitalizēts un iespēju iegūt papildizglītību un jaunas prasmes varēs aizvien īsākā laikā, kā arī kā mainīsies profesiju pieprasījums un pienākumi.

Visaptverošais saturs un tēmas aktualitāte šo vebināru veido interesantu un saistošu gan izglītības profesionāļiem, gan arī ikvienam, kurš vēlās iepazīt prasmes, nākotnes tendences un Daugavpils būvniecības tehnikuma piedāvātās iespējas.

Tiešraides videoierakstu var noskatīties šeit.

Sagatavoja:
Komunikācijas un karjeras centrs

« atpakaļ