Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Drošāka interneta dienas viktorīna pirmajiem kursiem

07.02.2022
 
Ik gadu Latvijā un visā pasaulē 8.februārī atzīmē Drošāka interneta dienu ar mērķi veicināt digitālo tehnoloģiju drošu izmantošanu un informēt bērnus, jauniešus, kā arī pieaugušos par drošu interneta lietošanu.

Šī gada sauklis ir “Drošāks internets sākas ar tevi!”, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Daugavpils būvniecības tehnikuma pirmo kursu audzēkņiem šīs nedēļas ietvaros, mācību priekšmeta Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas ietvaros, būs iespēja piedalīties viktorīnā par drošību internetā un medijpratību.

Tehnikuma bibliotēkā izvietota Vispasaules Drošāka interneta dienai veltīta literatūras izstāde “Internets sākas ar tevi!”, kur var iepazīties un abonēt literatūru par interneta drošību, lietošanu, programmēšanu un dažādiem interesantiem aspektiem.

Drošāka interneta dienu aktualizē Latvijas Drošāka interneta centrs, kurš darbojas kopš 2006.gada, izglītojot un informējot sabiedrību par bērnu drošību internetā un nodrošinot iespēju ziņot par atklātajiem pārkāpumiem internetā. Vairāk par organizāciju un aktivitātēm var iepazīties šeit: www.drossinternets.lv/lv

 

Sagatavoja:
Komunikācijas un karjeras centrs

« atpakaļ