Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Dalība profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu konkursā "Erudīts 2021"

02.12.2021
 

25.novebrī tiešsaistē notika profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu konkurss "Erudīts 2021", kuru šogad organizēja Smiltenes tehnikums. Pasākums pulcēja audzēkņus no 15 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm.

Daugavpils būvniecības tehnikumu erudīcijas konkursā pārstāvēja 2-02 (kv. Automehāniķis) grupas audzēkņi Armands Ašķeļaņecs un Kaspars Šalajevs un 3-04 (kv. Arhitektūras tehniķis) grupas audzēkne Anastasija Vinogradova un 1-04 (kv. Arhitektūras tehniķis) - Marika Stagoršne.

Dalībnieki savstarpēji sacentās valodu, sociālās, pilsoniskās un kultūras izpratnes jomā, kā arī dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju jomā.

Kopvērtējumā šoreiz visvairāk - 78,5 punktus - ieguva Jelgavas tehnikums, otrajā vietā atstājot Saldus tehnikuma komandu (71,5 punkti) un trešo vietu ieguva Rīgas Valsts tehnikuma jaunieši (63 punkti).

Daugavpils būvniecības tehnikuma komanda kopvērtējumā, atpaliekot par 0,5 punktiem no godalgotās vietas, ierindojās 4.vietā iegūstot 62,5 punktus, no tiem 41 punktu iegūstot dabaszinātņu, matemātikas un tehnoloģiju jomā, 21,5 punktus - valodu, sociālās, pilsoniskās un kultūras izpratnes jomā. 

Pateicamies skolotājai Nataļjai Leončukai un Artjomam Pučinskim par jauniešu sagatavošanu konkursam!

Sveicam mūsu komandu ar labo rezultātu un vēlam nezaudēt erudīcijas garu!

 

Sagatavoja:

Komunikācijas un karjeras centrs

« atpakaļ