Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Iegūta otrā vieta starptautiskajā konkursā flīzēšanā

24.11.2021
 

23. un 24. novembrī Lietuvā, Viļņas Būvniecības mācību centrā (Vilniaus statybininkų rengimo centras) norisinājās starptautiskais profesionālās meistarības konkurss flīzēšanā ,,PLYTELIŲ KLOJĖJAS 2021“ (eng."TILE LAYER 2021"), kurā piedalās 9 komandas no Lietuvas un Latvijas.

Daugavpils būvniecības tehnikumu konkursā pārstāvēja grupas 4-15 (Apdares darbu tehniķis) audzēknis Nikolajs Ivanovs veidojot komandu ar Viļņas Būvniecības mācību centra audzēkni Lukasu Zaicevu.

Konkursa laikā, tehnikuma profesionālās izglītības pedagogam Edgaram Ļehovam, bija iespēja piedalīties seminārā “Lielformāta apdares flīžu apstrāde un jaunumi nozarē”, kuru organizēja pasākuma sponsori, uzņēmums „Viskas plytelėms“ (Viss flīzēm), kuri nodrošināja arī neatkarīgu žūriju konkursantu darbu vērtēšanai un apbalvoja uzvarētājus ar vērtīgām balvām.

Veicot profesionālās meistarības konkursa uzdevumus svarīga bija gan precizitāte, gan spēja sadarboties, gan uzdevuma veikšanas ātrums, kas daudziem konkursantiem bija izaicinājums. Nikolaja Ivanova pārstāvētā komanda spēja sevi pierādīt un konkursā izcīnīja godalgoto 2.vietu.

Sveicam ar uzvaru un lepojamies ar sasniegto!
Pateicamies skolotājam Edgaram Ļehovam par profesionālo sagatavošanu konkursam!

Fotogalerija

Sagatavoja:

Komunikācijas un karjeras centrs

« atpakaļ