Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Dalība jauniešu forumā “KĀP-NES!”

12.11.2021
 

12.11. notika jauniešu forums, ko organizēja Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, kur piedalījās vairāk kā 130 dalībnieki - Daugavpils pilsētas un Augšdaugavas novada jaunieši, pedagogi, jaunatnes lietu speciālisti, karjeras konsultanti.

Foruma ietvaros kopā ar moderatoriem dalībnieki diskutēja par to, kā jaunieši var ietekmēt pilsētas dzīvi, pārrunāja par brīvprātīgo darbu, meklējot atbildi uz jautājumu, vai tā ir veiksmes atslēga karjeras sākumam, izskatīja līdzdalības iespējas, secinot, ka pat viens jaunietis var izmainīt pilsētas dzīvi, ja patiešām to vēlas.

Kā noslēdzošais uzdevums grupās bija izģenerēt pasākumu, kuru var organizēt kopā, ko dalībnieki arī apņēmās izdarīt.

Darbu grupās moderēja Vilis Brūveris, Liene Valdmane, Oskars Zuģickis, Henric Johansson, Milāna Loča, Jorens Dobkevičs,  Ieva Johansson, Gunda Pastare, Santa Čeirāne, Linda Freiberga, Mārīte Kravale-Pauliņa, Olga Jefremova un Aivars Bačkurs.

Daugavpils būvniecības tehnikumu forumā pārstāvēja karjeras konsultanti Darja Maļinovska un Jeļena Viršuta, grupas 3-03 (Interjera dizaina speciālists) audzēknes Sonora Kauliņa un Ariana Gribuste, kura saņēma vienu no Daugavpils pilsētas domes simpātiju balvām par aktivitāti Foruma laikā.

 

Sagatavoja: Jeļena Viršuta

Pedagogs karjeras konsultants

« atpakaļ