Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Deula Nienburgas Lauksaimniecības nozares praktiskās apmācības centru, Vācijā

25.10.2021
 

Lauksaimniecības industriālās tehnikas tirgotāju asociācijas (LITA) valdes priekšsēdētājs Aigars Laurinovičs, Augšdaugavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Aizbalts, Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms un Daugavpils būvniecības tehnikuma direktores vietniece attīstības un inovāciju jomā Oksana Soročina no 20.10.2021 līdz 22.10.2021 viesojās Deula Nienburgas Lauksaimniecības nozares praktiskās apmācības centrā (DEULA-Nienburg) Vācijā, Nienburgas pilsētā.

Pēc Augšdaugavas domes un LITA iniciatīvas sadarbības partneri devās uz Deula praktiskās apmācības centru iepazīt Lauksaimniecības nozares programmu īstenošanas materiāltehnisko bāzi un apmeklēt mūsdienīgu apmācības un speciālistu praktisko prasmju sagatavošanas kompleksu ar kopējo 9 000 m2. Deula Nienburgas Lauksaimniecības nozares praktiskās apmācības centrs (DEULA-Nienburg) Vācijā ir viens no lielākajiem mācību un praktisko prasmju ieguves centriem, kura programmas ir orientētas uz Lauksaimniecības nozares speciālistu profesionālo apmācību un kvalifikācijas paaugstināšanu (pieaugušo izglītību). Par galvenajām programmu sastāvdaļām ir speciālistu apmācības semināri, kuri orientēti uz konkrētām mērķa grupām (uzņēmumu darbiniekiem) un moduļu praktiskie treniņi, kuri maksimāli pietuvināti ražošanas apstākļiem.

Brauciena mērķis ir bijis visām pusēm iegūt maksimālu priekšstatu par DEULA mācību centra darbību, infrastruktūru un kvalifikāciju Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis, Spēkratu mehāniķis, Augkopības tehniķis mācību aprīkojumu un pielietojamajām tehnoloģijām, ar nākotnes vīziju par Tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietas VIŠĶI turpmāko modernizēšanu, attīstību un inovāciju pārnesi un Lauksaimniecības nozares profesiju attīstību un modernizēšanu Latvijā.

Daugavpils būvniecības tehnikums pateicas vizītes dalībniekiem par jēgpilnu vizītes rezultātu un savstarpēju sadarbību, atbalstu un komunikāciju Lauksaimniecības nozares profesiju īstenošanas pilnveidē! Kopīgiem spēkiem nākotnē!

Izsakām Deula Nienburgas Lauksaimniecības skolai vissirsnīgāko pateicību par uzņemšanu un draudzīgo atmosfēru! Uz sadarbību!

©www.deula-nienburg.de

Fotogalerija

Deula Nienburg soctīkli:

   

LTRTA:

Augšdaugavas novada soctīkli:

      

Sagatavoja:
Oksana Soročina
Direktores vietniece attīstības un inovāciju jomā

           

« atpakaļ