Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Erasmus+ mācību mobilitāte Spānijā

25.09.2021
 

Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) Profesionālās izglītības sektora projekta „Jaunas zināšanas, prasmes un kompetences kopā ar ERASMUS” ietvaros  laikā no 21.-25.septembrim četri  Daugavpils būvniecības tehnikuma darbinieki devās mācību mobilitātē uz Barselonu, lai iepazītos  ar vietējo profesionālās izglītības iestāžu un uzņēmumu darbu.

Direktora vietniece attīstības un inovāciju jomā Oksana Soročina, Komunikācijas un karjeras centra vadītāja Linda Pūdāne, Būvniecības nodaļas vadītāja Inga Pujate un Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļas vadītāja Inta Laurena apmeklēja profesionālās izglītības iestādes „INS Mare de Déu de la Mercè” un „IES Mundet”, uzņēmumus-  „Boloberry” un „FabCafe”.

Mācību mobilitātes mērķis bija izzināt profesionālās izglītības un apmācības koncepciju Spānijā; kvalitātes vadību, inovāciju ieviešanu, „zaļās domāšanas” principu pielietošanu un internacionalizācijas vides stiprināšanu apmācībā dažādās profesionālās izglītības iestādēs; labās prakses piemērus sadarbības veicināšanā starp profesionālā apmācībā iesaistītām institūcijām un uzņēmumiem.

Stāsta Būvniecības nodaļas vadītāja Inga Pujate: „Tā bija lieliska iespēja iepazīt radniecīgas izglītības iestādes, mācību procesa organizēšanu šī brīža izaicinājumu laikā, kā arī smelties jaunas idejas, lai uzlabotu mūsu tehnikuma spēju būt līdzvērtīgai profesionālās izglītības iestādei Eiropā. Salīdzinot izglītības pieejamību un audzēkņu iespējas, vizīte deva gandarījuma sajūtu par Latvijas pieredzi – pieejamu bezmaksas izglītību ikvienam”.

Mācību mobilitāti organizēja tehnikuma sadarbības partneris - EPD (European Projects Development Unipessoal Lda, Montižu, Portugāle).

Fotogalerija

Sagatavoja:
Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa
projekti@dbt.lv

« atpakaļ