Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Eiropas dienu atzīmējām brančā ar Erasmus+

10.05.2021
 

Atzīmējot Eiropas dienu, Daugavpils būvniecības tehnikuma skolotāji un darbinieki 8.maijā tika aicināti uz sestdienas branču, ko organizēja Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa.

Pasākuma laikā projektu koordinatore Jekaterīna Kuzminova iepazīstināja ar informāciju par Eiropas dienai veltītajiem pasākumiem, kuros var iesaistīties gan skolotāji un darbinieki, gan arī izglītojamie, kā arī informēja par esošajiem un plānotajām Erasmus+ programmas aktivitātēm nākotnē. Periodā no 2021.-2027.gadam Erasmus+ aktivitātēs ir plānots iesaistīt 240 izglītojamos, 61 profesionālās izglītības skolotāju vai darbinieku, kā arī 51 vispārējās izglītības skolotāju. Plāni ir diezgan ambiciozi un to ieviešana nodrošinās starptautisko aktivitāšu kā neatņemama izglītības procesa sastāvdaļas nodrošināšanu. Tika sniegta informācija  par dažādiem jautājumiem – tehnikuma internacionalizācijas stratēģiju, Erasmus+ akreditāciju, virtuālajām mobilitātēm,  Europass portālu, EVAK karti u.c.

Kopā ar dalībniekiem tika apspriestas iespējas veidot Latvijas tēlu Eiropā, daloties ar savu pieredzi vai idejām. Dalībniekiem arī bija daudz jautājumu saistībā ar pavadošās personas lomu un pienākumiem, dodoties ārvalstu mobilitātēs, iespējamo mobilitāšu biežumu un izglītojamo atlases starptautiskajām aktivitātēm pilnveides iespējām.

Paldies branča dalībniekiem par atsaucību un idejām!

 

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ