Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

DBT Latvijas Bibliotēku festivālā 2021

15.04.2021
 

14.-15. aprīlī DBT bibliotēka piedalījās Latvijas Bibliotēku festivālā 2021.

Jau otro gadu gadskārtējie bibliotekāru svētki notika attālināti – nevis Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) Rīgā, bet no ikvienas vietas Latvijā – vai tā būtu bibliotēka, vai attālinātā daba vieta mājās.

Gan festivāla, gan tam sekojošās Bibliotēku nedēļas tēma bija “Darīt neticamo!”.

Festivāla pirmajā dienā notika Latvijas bibliotekāru 21. konference, tikšanās ar iedvesmojošiem ārzemju runātājiem. Festivāla otrajā dienā – Bibliotēku ideju tirgus 2021.

Lai gan nevarējām pulcēties uz ierasto ideju tirgu LNB ātrijā, notika bibliotēku iesūtīto ideju video ierakstu pirmizrāde. 24 bibliotēkas veltījušas laiku un sagatavojušas savu ideju videostāstus! Arī mūsu tehnikuma bibliotēka, kura bija vienīgā izglītības iestādes bibliotēka publisko bibliotēku vidū, dalījās ar savām idejām un risinājumiem.

Šāds ideju tirgus formāts bija liels eksperiments, bet viss noritēja kā plānots – pirmais virtuālais bibliotēku ideju tirgus izdevās, un bibliotēkas iedvesmoja viena otru jaunām, drosmīgām un radošām idejām.

Mēs turpināsim jaunu un radošu ideju meklējumus, lai sasniegtu savus lasītājus un turpinātu nodrošināt bibliotēkas pakalpojumus.

 

Daugavpils būvniecības tehnikuma bibliotēkas video: 

 

Sagatavoja: Jeļena Sokolova

Daugavpils būvniecības tehnikuma bibliotekāre

« atpakaļ