Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Starptautiskais vebinārs sadarbībā ar Čehijas mācību centru "ICT"

29.03.2021
 

Turpinot sadarbību ar mācību centru “ICT” Čehijā, 2021. gada 29. martā tiešsaistē notika starptautisks vebinārs pedagogiem, kurā piedalījās arī 8 Daugavpils būvniecības tehnikuma pārstāvji: Inna Rotjko, Natālija Nagle, Natālija Andrejeva, Margarita Grigorjeva, Natālija Lukaševica, Nataļja Golubeva, Linda Pūdāne un Sarmīte Meļņikova. Vebinārā bija pārstāvēti dažādu jomu izglītības iestāžu darbinieki no Baltijas valstīm, Somijas, Grieķijas, Moldovas, Portugāles un Rumānijas.

Mācību stundas sākums ir vissvarīgākā stundas daļa, kas lielā mērā nosaka to, kā izdosies skolēnus iesaistīt mācību norisē un cik veiksmīga būs plānotās mācību vielas apguve. Vebināra laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar 12 mācību metodēm, kuras var izmantot veiksmīgam mācību stundas sākumam. Piedāvātās metodes bija saistītas ar interaktīvo iespēju izmantošanu, piemēram, Mentimeter un Wordwall, kā arī skolēnu iesaistīšanu diskusijās un vizuālo materiālu pielietošanu. Vebināru vadīja Petra Vallin no Čehijas, kurai ir liela pieredze strādājot ar dažādu vecumu skolēniem Čehijā un arī citās valstīs, mācot svešvalodas un specializējoties CLIL metodikas izmantošanā.

Mācību centrs “ICT” piedāvā arī klātienes kursus skolotājiem Erasmus+ programmas ietvaros un centra vadītājs Lukaš Vacek pauda cerību drīzumā tikties Prāgā kāda starptautiska projekta ietvaros.

Sagatavoja:

Starptautiskās sadarbības un projektu nodaļa

projekti@dbt.lv

« atpakaļ