Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Višķi
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Veiksmīgi novadīts vebinārs profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem "Jaunie ugunsdrošības noteikumi topošajiem būvniecības speciālistiem"

09.03.2021
 

09.03.2021. Daugavpils būvniecības tehnikums sadarbībā ar Darba Drošības centru novadīja vebināru "Jaunie ugunsdrošības noteikumi topošajiem būvniecības speciālistiem" Zoom platformā. Pasākumā piedalījās 99 izglītojamie, kā arī skolotāji no  Rīgas Celtniecības koledžas, Aizkraukles profesionālās vidusskolas un Rēzeknes Tehnikuma.

Daugavpils būvniecības tehnikuma Pieaugušo izglītības centrs sadarbībā ar Metodisko un pedagogu tālākizglītības centru organizēja šo pasākumu ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar aktuālo informāciju ugunsdrošības jomā būvniecības speciālistiem. Vebināra laikā dalībnieki iepazinās ar normatīvajiem aktiem, kas regulē ugunsdrošību, par rīcību ugunsgrēka gadījumā, evakuācijas organizēšanu būvobjektā, ugunsdzēsības līdzekļu nodrošinājumu būvobjektā un citiem jautājumiem.

Darba Drošības centra ugunsdrošības eksperts Georģijs Kiseļovs pievērsa ļoti lielu uzmanību atbildībai un sadarbībai visiem būvniecības procesa dalībniekiem par ugunsdrošības noteikumu ievērošanu, strādājot būvniecības nozarē.

Daugavpils būvniecības tehnikums izsaka pateicību Darba drošības mācību centra direktorei Jūlijai Zagorskai, kā arī ugunsdrošības ekspertam Georģijam Kiseļovam  un visiem mūsu vebināra dalībniekiem.

Nākošais vebinārs audzēkņiem un skolotājiem notiks 17. martā, kuru novadīs LLU Augu aizsardzības zinātniskā institūta “Agrihorts” pētnieces par tēmu “Augu aizsardzības līdzekļu precīza un efektīva lietošana” .

Informāciju sagatavoja:

Pieaugušo izglītības centrs

e-mail: pic@dbt.lv

« atpakaļ