EN LV RU
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza
dbt.lv
Sākums \ Aktualitātes \ Jaunumi

Noslēgusies izglītojamo atlase Erasmus+ mobilitātei Vācijā

11.10.2019
 



Noslēgusies izglītojamo atlase dalībai Eiropas Savienības Erasmus+ programmas pamatdarbības Nr.1 (KA1) personu mobilitātes mācību nolūkos profesionālās izglītības sektorā projektā “Daugavpils Būvniecības tehnikuma “Autodiagnostiķa”, “Interjera noformētāja”, “Arhitekta palīga” un “Apdares darbu tehniķa” kvalifikāciju izglītojamo profesionālās kompetences paaugstināšana, izmantojot ECVET ģeogrāfisko mobilitāti” Nr.2019-1-LV01-KA116-060307.

Konkursam pieteicās 11 topošie Interjera noformētāji (grupa 2-03),  2 topošie Interjera dizaina speciālisti (grupa 1-03), 8 topošie Arhitektūras tehniķi  (grupas 2-04, 1-04), 9 topošie Apdares darbu tehniķi (grupa 2-15) un10 topošie Autodiagnostiķi (grupas 2-02a, 1-02).

 izvirzītie dalībai izglītojamie

Programmā “Interjera dizains”, 33 214 03 1

  1. Anastasija Bortkeviča, grupa 2-03, kvalifikācija “Interjera noformētājs”,
  2. Juliana Fjodorova-Saveļjeva,  grupa 2-03, kvalifikācija “Interjera noformētājs”
  3. Jeļizaveta Politajeva, grupa 2-03, kvalifikācija “Interjera noformētājs”
  4. Elīna Pudāne, grupa 2-03, kvalifikācija “Interjera noformētājs”
  5. Aleksandra Švecova, grupa 2-03, kvalifikācija “Interjera noformētājs”
  6. Ksenija Anifonova,  grupa 1-03, kvalifikācija “Interjera dizaina speciālists”
Prognozējamais prakses īstenošanas laiks:
04.11.2019. – 17.11.2019. un 03.02.2020. – 16.02.2020.


Programmā “Arhitektūra”, 33 581 01 1

  1. Imants Usačovs, grupa 2-04, kvalifikācija “Arhitektūras tehniķis”
  2. Ņikita Tarasovs,  grupa 2-04, kvalifikācija “Arhitektūras tehniķis”
  3. Evelina Aļabjeva, grupa 2-04, kvalifikācija “Arhitektūras tehniķis”
  4. Andrejs Lapinskis, grupa 1-04. Kvalifikācija “Arhitektūras tehniķis”
  5. Dāvis Usāns, grupa 1-04. Kvalifikācija “Arhitektūras tehniķis”
  6.  Inese Saičenko, grupa 1-04. Kvalifikācija “Arhitektūras tehniķis”

Prognozējamais prakses īstenošanas laiks:
04.11.2019. – 17.11.2019. un 03.02.2020. – 16.02.2020.

Programmā “Būvdarbi”, 33 582 01 1

  1. Vladimirs Krasovskis, grupa 2-15, kvalifikācija “Apdares darbu tehniķis”
  2. Viktors Pomjalovs, grupa 2-15, kvalifikācija “Apdares darbu tehniķis”
  3. Nikolajs Ivanovs, grupa 2-15, kvalifikācija “Apdares darbu tehniķis”
  4. Vadims Užulis, grupa 2-15, kvalifikācija “Apdares darbu tehniķis”
  5. Artjoms Bakins, grupa 2-15, kvalifikācija “Apdares darbu tehniķis”
  6. Juris Daniēls Svoks, grupa 2-15, kvalifikācija “Apdares darbu tehniķis”

Prognozējamais prakses īstenošanas laiks:
02.12.2019. – 15.12.2019. un 04.05.2020. – 17.05.2020.

Programmā “Autotransports”, 33 525 01 1

  1. Pāvels Lavrinovičs, grupa 2-02, kvalifikācija “Autodiagnostiķis”,
  2. Maksims Petkuns, grupa 2-02, kvalifikācija “Autodiagnostiķis”,
  3. Renārs Cveks, grupa 1-02a, kvalifikācija “Autodiagnostiķis”,
  4. Artjoms Kovaļovs, grupa 1-02a, kvalifikācija “Autodiagnostiķis”,
  5. Germans Sugars, grupa 1-02a, kvalifikācija “Autodiagnostiķis”,
  6. Ivans Markovs, grupa 1-02a, kvalifikācija “Autodiagnostiķis”

Prognozējamais prakses īstenošanas laiks:
02.12.2019. – 15.12.2019. un 04.05.2020. – 17.05.2020.


Papildus informāciju var saņemt Projektu nodaļā (2-108.kab).

Svarīgi:
Datumos ir iespējamas izmaiņas!

« atpakaļ