EN LV RU
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
dbt.lv
Sākums \ Par mums \ Interesanti par mums

Daugavpils Būvniecības tehnikuma kaķu saime

Mūsu tehnikumā dzīvo mūsu mazākie draugi, tie ir trīs mīluļi kaķi: Mitja, Fēliks, Maša.

Kaķis vārdā Mitja ir veterāns, tehnikums ir viņa mājas jau gandrīz 15 gadus. Mitja ir cēls, gudrs un ļoti viltīgs Latvijas bezšķirnes kaķis. No rīta Mitja visus sagaida tehnikuma vestibilā un, protams, pienāk pie saviem draugiem, kas ar viņu parunājas, pacienā ar dažādiem gardumiem, pamīļo un saķemmē.
Ar interesi mēs noskatāmies runča ikdienas gaitās, kas visbiežāk, dienas laikā, ir saistītas ar atpūtu un sevis izrādīšanos. Savā jau ne jauneklīgajā vecumā runčuks ir gana sportisks, par ko ir īpašs prieks. Murrātājam gadās arī sliktāks garastāvokļa noskaņojums, tā gadās arī mums, cilvēkiem, tāpēc ne katrs var runci pažēlot, to var atļauties tikai tie, kas viņu labi pazīst, pretējā gadījumā bieži seko Mitjas aizstāvēšanās paceļot augstāk ķepu.

Fēliks ir mazais draiskulis, kuru mīl visi un vienmēr samīļo. Tehnikumā viņs uzvedas kā īsts saimnieks, pārzina katra kabineta labvēļus un ar nepacietību gaida, kad viņam pievērsīs lielāku uzmanību. Savukārt kaķenīte Maša, ar savu sievišķīgo pievilcību, cenšas visus uzrunāt.

Ir liels prieks un gandarījums nākt uz tehnikumu zinot, ka jau no rīta mūs sagaidīs Mitja, Fēliks, Maša!

« atpakaļ