EN LV RU
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza
dbt.lv
PAZIŅOJUMS!!! NO 13.03.2020 LĪDZ 09.06.2020 MĀCĪBAS NOTIEK ATTĀLINĀTI! INFORMĀCIJAI SEKOT E-KLASĒ
Sākums \ Aktualitātes \ Ārpusstundu pasākumi

Jauno daiļlasītāju konkurss "Gadalaiki. Pavasaris."

   27.aprīlī Daugavpils Būvniecības tehnikumā norisinājās pavasara tematikai veltīts daiļlasītāju konkurss. Tā mērķis bija iepazīstināt audzēkņus ar dažādu mākslas žanru mākslas darbiem, kas ir veltīti dabai, popularizēt krievu rakstnieku daiļradi, kā arī uzlabot jauniešu publiskās uzstāšanās prasmes.

 Pasākuma laikā krievu valodas skolotāja, pasākuma organizatore Aneļa Baltoviča iepazīstināja auditoriju ar gleznotāju-ainavistu Ī. Levitāna, I. Šiškina un V. Purvīša daiļradi  un interesantākajiem faktiem par mākslinieku dzīves gaitām. Auditorijai bija iespēja kārtējo reizi pārliecināties par mūsu pašu profesionālās izglītības skolotāju radošumu un muzikalitāti, noklausoties Būvniecības nodaļas skolotājas Innas Kolužas autordarbus.

 Pasākuma galvenais uzdevums tomēr bija noteikt daiļlasītāju konkursa uzvarētāju un skatītāju simpātiju balvas ieguvēju.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija bibliotekāre Jeļena Sokolova, struktūrvienības vadītāja eksaminācijas jomā Oksana Bogorodja, angļu valodas skolotāja Tatjana Ivanova un krievu valodas skolotāja Aneļa Balotoviča, par labākajiem daiļlasītājiem atzina:

 

1.vieta - Mariannu Tolmačovu (grupa 1-15)

2.vieta - Maksimu Drabo (grupa 2-01)

3.vieta - Aleksandru Juneli (grupa 1-15)

 Savukārt skatītāju simpātiju balvu ieguva Anastasija Ivanova (grupa 1-04)

 Šāda veida pasākums Daugavpils Būvniecības tehnikumā nenotiek pirmo reizi, bet gan ir kļuvis jau par tradīciju vairāku gadu garumā.
  

 
Sagatavoja:
Bibliotekāre

Jeļena Sokolova

« atpakaļ