EN LV RU
Izglītības programmu
īstenošanas vieta
Dagda Ludza Višķi
dbt.lv
Sākums \ Pieaugušo izglītības centrs \ Ārpus formālā izglītība

Ārpus formālā izglītība

Ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālas kompetences novērtēšanas


 
 

Ja tev ir zināšanas, prasmes un iemaņas, kuras gūtas darba un personiskajā pieredzē un tu vēlies iegūt valsts atzītu dokumentu, kas apliecina tavu dzīves gaitā iegūto darba pieredzi, tad izmanto iespēju!

"Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā privātpersonām novērtēt ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences sekojošās profesionālajās kvalifikācijas:

Nokārtojot eksāmenu ar vērtējumu kas nav zemāks par ,,5 - viduvēji”, tiks izsniegts  valsts atzīts profesionālo kvalifikāciju apliecinošs dokuments - profesionālās kvalifikācijas apliecība.

 Informācija pretendentiem

  1. Pretendents izvēlas profesiju, kurā vēlas novērtēt savas praktiskās zināšanas un prasmes. Profesionālās kvalifikācijas eksāmenu var kārtot individuāli vai pievienoties grupai.
  2. Pretendents, izvēloties sev atbilstošo kvalifikāciju, saņem 2 (divas) bezmaksas konsultācijas, katra ilgst 60 minūtes. Konsultācijas ir par izvēlētās profesijas standarta prasībām un par profesionālās kvalifikācijas eksāmena norisi.
  3. Tiek rakstīts iesniegums par profesionālās kompetences novērtēšanu, kuram obligāti pievieno maksājuma kvīti par eksāmena kārtošanu. To iesniedz Oksanai Soročinai, 1-111. kabinetā, Jātnieku ielā 87, Daugavpilī, darba dienās no 08.00- 17.00 vai pa e-pastu.

 

 Sīkāka informācija pa tālruni:  26030416 vai e-pastā: oksana.sorocina@dbt.lv

                                                     24400776 vai e-pastā: jelena.fedosejeva@dbt.lv